مقاله ها

تا پیش از سال 1341 که وقوع زلزله بوئین زهرا منجر به از دست رفتن جان 12000 نفر از مردم ایران شد، بیشتر ساختمان ها در ایران به سبک سنتی و بدون هیچگونه محاسبات فنی ساخته می شدند.اما بعد از این واقعه بود که در سال 1343، سازمان برنامه و بودجه وقت، گزارشی را تحت عنوان آیین نامه موقت حفاظت ساختمان ها در برابر زلزله منتشر کرد.بعد از مدتی فصل دوم این آیین نامه که مربوط به بارهای ناشی از زلزله می شد . . .

بیشتر بخوانید

نمای ساختمان در مقررات ملی ساختمان

در مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان که درباره ی طرح و اجرای ساختمانهای با مصالح بنایی می باشد در فصل 3-1-13 تو ضیحی مختصر درباره نما داده شده است که به صورت زیر می باشد.

بیشتر بخوانید

بهترین سنگ برای نمای ساختمان کدام سنگ است؟

با سلام و درود خدمت تمام هموطنان گرامی که همراه آریا سازه ارتفاع البرز هستند.از آنجایی که پیچ و رولپلاک نما به امری طبیعی تبدیل شده است میخواهیم درباره موضوع چه سنگی برای نمای ساختمان می تواند . . .

بیشتر بخوانید

نکات پیچ و رولپلاک 6 سانتی برای مقاوم سازی سنگ نما

این پیچ ها که عکس آن را مشاهده می کنید به پیچ های پانلی (پنلی) شناخته می شوند.این پیچ با طول 6 سانتی متر و قطر 5 میلی متر استاندارد برای مقاوم سازی . . .

بیشتر بخوانید

از چه پیچ هایی در نمای ساختمان استفاده می کنیم؟

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از با اهمیت ترین خدمات شرکت آریا سازه ارتفاع البرز می باشد.پیچ مصرفی در نمای ساختمان باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد.از پیچ هایی که می توانیم برای این خدمات استفاده کنیم می توان به …

پیچ مصرفی