پیچ و رولپلاک نما در شهر ری و ورامین

پیچ و رولپلاک نما در شهر ری و ورامین چیست؟. در پاسخ به این سوال می توان گفت، یکی از  خدماتی که جهت محکم سازی نمای ساختمان انجام می شود، پیچ و رولپلاک نما ساختمان است. انجام این خدمات برای ایمن سازی نما ها سنگی و آجری ساختمان بسیار ضروری می باشد. محکم سازی نما به دو روش قابل اجرا است. استفاده از طناب راپل و داربست انواع روش اجرای این کار می باشد. البته می توان گفت استفاده از داربست هزینه بر است. در ادامه به بررسی چگونی پیچ و رولپلاک نما ساختمان در تهران و پیچ و رولپلاک نما ساختمان در کرج می پردازیم.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

اجرای پیچ و رولپلاک نما ساختمان در شهر ری و ورامین نیازمند افراد ماهر و متخصص می باشد. زیرا این خدمات در ارتفاع و بر روی نمای ساختمان انجام می شود. مقاوم سازی نما ساختمان به افزایش امنیت آن کمک می کند. عوامل زیادی هستند که باعث فرسودگی سنگ نما می شوند. در پی فرسودگی ممکن است سنگ ها سقوط کنند. همچنین سقوط سنگ ها می تواند موجب عدم ایمنی همسایگان و عابرین شود. این موضوع یکی از مهم ترین عواملی است که به خاطر آن باید نما ساختمان را مستحکم سازی کرد. البته شایان ذکر است انجام این کار باید به طور تخصصی انجام شود تا دیگر نیاز به پرداخت هزینه های مجدد برای تکرار هر ساله آن نباشد.

خدمات ما :  پیچ و رولپلاک نما ساختمان اکباتان یافت آباد

چه ابزارآلاتی برای اجرای مستحک سازی نما ساختمان استفاده می شود؟

پیچ و رولپلاک نما در شهر ری و ورامین
پیچ و رولپلاک نما چیست؟

برای اجرای پیچ و رولپلاک نما در شهر ری و ورامین از ابزارآلات مختلفی استفاده می شود. از مهم ترین آن ها می توان به چکش، دریل، پیچ بند، پیچ، رولپلاک و… اشاره کرد.

جنس پیچ و رولپلاک

در بازار پیچ ها با جنس های مختلفی موجود هستند. برای محکم سازی نما ساختمان از پیچ هایی با روکش گالوانیزه استفاده می کنند. زیرا این نوع پیچ از مرغوبیت بالایی برخوردار است. ویژگی های این نوع پیچ ها استحکام و مقاومت در برابر نیرو برشی، رطوبت، زنگ زدگی و… می باشد. معمولا از پیچ 6 یا 7 سانتی متری برای انجام این خدمات استفاده می شود.  رولپلاک های مکمل این پیچ ها نیز سایز کوچک تر پیچ ها هستند. اما در صورتی که فرو رفتگی در سنگ نما ایجاد شده باشد، از رولپلاک بزرگتر یا پروانه ای استفاده می کنند.

اجرا با طناب راپل

برای مقاوم سازی سنگ نما با روش پیچ و رولپلاک می توان از طناب راپل استفاده کرد. اما اجرا با طناب راپل نیازمند افراد ماهر و متخصص است. استفاده از طناب راپل نیز نیازمند مهیا بودن شرایطی در ساختمان می باشد. برای مثال باید در پشت بام ساختمان ستون های محکمی جهت متصل کردن طناب وجود داشته باشد. روش طناب راپل در مقایسه با داربست ها بسیار کم هزینه تر و کم خطر تر می باشد. همچنین داربست ها مزاحمت زیادی را برای همسایگان ایجاد می کند. پس می توان گفت طناب راپل برای این کار بسیار مناسب تر از داربست می باشد.

خدمات ما :  پیچ و رولپلاک نما ساختمان در صادقیه، مرزداران

قیمت پیچ و رولپلاک نما در شهر ری و ورامین

درواقع نمی توان برای پیچ و رولپلاک نما قیمت ثابتی را مشخص کرد. زیرا قیمت آن بسته به شرایط ساختمان است. البته می توان با توجه به ویژگی های که در ادامه شرح می دهیم، قیمت آن را برای ساختمان خود محاسبه کنید.

·      مساحت پروژه

از تاثیر گذار ترین موضوع ها بر قیمت کار، مساحت پروژه است. این موضوع رابطه مستقیم دارد. یعنی هرچه مساحت پروژه شما بیشتر باشد، به همان اندازه قیمت کار نیز افزایش پیدا می کند.

·      ارتفاع ساختمان

ارتفاع ساختمان نیز بر قیمت کارتاثیر بسیار زیادی دارد. طوری که به ازای اضافه شدن هر متر ارتفاع ساختمان، هزینه اجرای کار نیز بیشتر می شود.

·      زمان اجرای کار

هرچه زمان اجرای کار بیشتر شود، قیمت نهایی کار نما نیز افزایش می یابد.

چه زمانی باید نما را پیچ و رولپلاک کنیم؟

پیچ و رولپلاک نما در شهر ری و ورامین
چه زمانی باید نما را پیچ و رولپلاک کرد؟

هنگامی که متریال نمای ساختمان فرسوده و شل شود، لازم است تا خدمات محکم سازی نما را انجام دهید. اما میتوان گفت اگر این موضوع برایتان دارای اهمیت زیادی است، می توان طبق میل خودتان هر زمان که می خواهید آن را انجام دهید. در صورتی که مقاوم سازی نما را افراد خبره و ماهر انجام دهند، خیالتان از از مراحل کار راحت است. و می توان گفت کار در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

در نهایت

محکم سازی نما بدون نیاز به داربست، یکی از خدمات ویژه شرکت آریا سازه ارتفاع البرز است. این شرکت با تضمین کیفیت خدمات خود را به تمامی ساکنین تهران و کرج  ارائه می دهد.

خدمات ما :  محکم سازی سنگ نما در تهران
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مشاوره رایگان