نصب توری مرغی پاسیو ، فرنگی ، حصاری پاسیو در تهران و کرج

قیمت نصب توری مرغی، نصب توری پلاستیکی و توری حصار و نصاب توری مرغی انواع توری های مرغی برای پوشش پاسیو (نصب توری برای حیاط خلوت) با روش دسترسی با طناب (rope access) و بدون نیاز به داربست توسط

فهرست مطالب

شرکت آریا سازه ارتفاع البرز با بالاترین تکنیک توسط افرادی آموزش دیده و مسلط به اجرای کار در کوتاهترین زمان صورت می پذیرد.

به جز بستن پاسیو با توری از دیگر خدمات تخصصی ما با روش طناب می توان به پیچ و رولپلاک سنگ نما و شستشوی نما ساختمان اشاره کرد.

نصب توری مرغی پاسیو
نصب توری مرغی پاسیو

نصب توری مرغی ، فرنگی ، حصاری برای حیاط خلوت | پوشاندن تراس با توری مرغی

برای مشاهده بیشتر تصاویر مرتبط با توری مرغی می توانید لینک عکس های نصب و اجرای توری مرغی را کلیک کنید.

نصب توری پلاستیکی پاسیو ، بالکن ، حیاط خلوت

توری محافظ تراس یکی از راه‌های موثر برای افزایش ایمنی و زیبایی فضای باز تراس‌ها و بالکن‌ها است. این توری‌ها مدل ها و انواع مختلفی دارند که یکی از آنها توری پلاستیکی است. می‌توانیم‌این مدل را به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد، جایگزینی مناسب برای انواع توری فلزی بدانیم. توری‌های پلاستیکی در انواع ضخامت و وزن و اندازه سوراخ متفاوت با مدل های چهارگوش، پنج ضلعی و لانه زنبوری دیده می‌شوند. این مدل در مقایسه با توری‌های دیگر استحکام بیشتری دارد و قابلیت انعطاف پذیری را نیز از خود نشان می‌دهد. علاوه بر آن از مزایای دیگر توری پلاستیکی می‌توان به سازگاری آن با محیط زیست اشاره کرد که به دلیل مواد اولیه حاضر در آن است. نکته مهم دیگر که مزیت اساسی توری پلاستیکی را نشان می‌دهد، عدم زنگ زدن و پوسیدگی است. همین مسیله باعث شده تا توری‌های پلاستیکی انتخاب مناسبی برای مناطق شرجی و با رطوبت بالا محسوب شوند.

نصب توری سقف پاسیو و تعویض لوله های پکیج (قبل)

 

نصب توری سقف پاسیو و تعویض لوله های پکیج (بعد)

 

نصب توری پلاستیکی نیز سخت نیست و به دلیل انعطاف پذیری و خاصیت کشسانی که در بیشتر مدل های آن دیده می‌شود، می‌توان به راحتی توری را نصب کرد. دقت کنید ممکن است برای نصب در تراس توری‌های پلاستیکی نیاز به نصب قاب‌های آلومینیومی یا پلاستیکی داشته باشند. در این حالت باید ابتدا برای این کار اقدام شود.

نصب توری فلزی حصاری پاسیو ، بالکن ، حیاط خلوت

فنس یا حصار یکی از روش‌های محدوده سازی است که ما در اطراف باغ‌ها یا برخی محدوده های کاری و امنیتی آنها را دیده‌ایم. توری فلزی از مواد اولیه مفتولی تولید می‌شوند. این سیم‌ها اصولا از نظر جنس به سه مدل تقسیم می‌شوند که می‌توانیم به توری فنس فولادی، توری فلزی گالوانیزه گرم و مدل گالوانیزه دارای روکش PVC اشاره کنیم. معمولا شکل این توری‌ها بافت زیگزاگی است که به گونه‌ای هر خانه در خانه دیگر پیچ خورده یا با گرهی کوچک به هم‌ وصل شده‌اند.

در میان مدل های مختلفی که اشاره کردیم، توری‌های با روکش PVC مزایای بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها دارند. چرا که نسبت به رطوبت هم مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند. نکته مهم دیگر در ارتباط با نصب توری فنس است. هر کدام از مدل ها که اشاره شد، نصب متفاوتی دارند. ساده‌ترین نصب مربوط به مدل ‌های حصاری است. توری پرسی اما به دلیل ساختار خاصی که دارد، نیاز به نصب توسط افراد متخصص خواهد داشت.

دیگر خدمات ما : پیچ و رولپلاک نما در کرج

نصب توری فرنگی پاسیو ، بالکن ، حیاط خلوت

توری مرغی فرنگی از مفتول گالوانیزه گرم و سرد ساخته می‌شود و به دلیل مقاومت بالا در مقابل شرایط سخت آب و هوایی و رطوبت، خشکی و عدم زنگ زدگی طرفداران بسیاری دارند. توری مرغی فرنگی یکی از بهترین حصار ها برای حیاط خلوت و بالکن است که استقامت بسیار زیادی هم دارد. اولین قدم در نصب توری مرغی فرنگی اتصال و بافت آن ها کنار هم به اندازه مورد نیاز است. در ادامه باید با کمک واشر و پیچ گالوانیزه بخش‌های مختلف توری را محکم کنیم. توجه کنید در برخی مواقع نیاز به استحکام سازی با سقف هم می‌باشد.

روش های نصب توری فرنگی

توری فرنگی را می توان به روش های مختلفی نصب کرد. در اینجا، دو روش رایج نصب توری فرنگی را توضیح می دهیم:

خدمات ما :  اجرای توری حصار برای پوشش پاسیو

نصب توری فرنگی با استفاده از بست

این روش، رایج ترین روش نصب توری فرنگی است. در این روش، از بست های فلزی برای اتصال توری فرنگی به دیوار یا سقف استفاده می شود.

نصب توری فرنگی با استفاده از سیم مفتول

در این روش، از سیم مفتول برای اتصال توری فرنگی به دیوار یا سقف استفاده می شود. این روش، برای نصب توری فرنگی در مکان هایی که دسترسی به بست ها دشوار است، مناسب است.

نصب توری فرنگی حیاط خلوت با طناب

نصب توری فرنگی حیاط خلوت با طناب، روشی ساده و مقرون به صرفه برای بستن حیاط خلوت است. این روش، برای حیاط خلوت هایی که دسترسی به بست ها در آنها دشوار است، مناسب است.

نکته برای نصب توری فرنگی حیاط خلوت با طناب

برای محکم کردن طناب ها، می توانید از گره های مختلف استفاده کنید. گره های محکم تر، استحکام توری فرنگی را افزایش می دهند.
اگر توری فرنگی شما دارای چشمه های بزرگ است، می توانید از سیم مفتول برای محکم کردن آن استفاده کنید. سیم مفتول را از طریق چشمه های توری فرنگی رد کنید و آن را محکم کنید.
برای جلوگیری از پارگی توری فرنگی، از کشیدن آن خودداری کنید. اگر توری فرنگی شما سفت است، می توانید از یک کمک کار برای کشیدن آن استفاده کنید.

بهترین شرکت خدمات پوشاندن بالکن با توری

در دنیای امروز، یافتن شرکتی که بتواند خدمات پوشاندن بالکن با توری را با کیفیت بالا، قابل اعتماد و با قیمت مناسب ارائه دهد، امری مهم و حیاتی است. اما می‌توان این انتخاب را با استناد به فاکتورهایی همچون تخصص، تجربه، و خدمات ویژه راحت تر کرد. شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند، اما یکی از پیشتازان این حوزه، شرکت آریا سازه ارتفاع البرز است.

خدمات ارائه شده توسط شرکت آریا سازه ارتفاع البرز شامل انواع پیچ و رولپلاک نما، شستشوی نما، رنگ آمیزی نما، اجرای توری مرغی، آب بندی نما، پوشاندن درز انقطاع، نورپردازی نما، جوشکاری و سایر خدمات مرتبط می‌باشند. با توجه به کیفیت بالا و تخصص فنی نیروهای این شرکت، مشتریان می‌توانند با اطمینان به این شرکت مراجعه کرده و از خدمات با کیفیت و قیمت مناسب آن بهره‌مند شوند. بنابراین، با توجه به خدمات ویژه و تیم تخصصی معتبر، شرکت آریا سازه ارتفاع البرز، را می توان به عنوان بهترین انتخاب برای خدمات پوشاندن بالکن با توری معرفی کرد. البته اگر تمایل به نصب توری مرغی ، فرنگی ، حصاری پاسیو در تهران و کرج نیز داشته باشید می‌توانید با متخصصان آریا سازه در ارتباط باشید.

کدام توری مناسب نصب پاسیو است؟

در محیط شهری، حضور پرندگان در بخش‌هایی همچون نورگیرها و پاسیوهای ساختمانی می‌تواند به مشکلاتی برای ساکنین منجر شود، به‌ویژه زمانی که فضولات آنها باعث ایجاد دردسر و ناخوشایندی شود. برای جلوگیری از این موضوع، نصب توری مناسب و موثر است. اما کدام گزینه از توری‌های مختلف برای نصب در پاسیو بیشترین اثربخشی را دارند؟ کدام توری مناسب نصب پاسیو است؟

در روند نصب توری مرغی ، فرنگی ، حصاری پاسیو در تهران و کرج متوجه می‌شویم که مدل های بسیاری در این روند وجود دارد. از جمله این مدل‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • توری مرغی
 • نصب توری فرنگی برای پاسیو در تهران
 • توری فنس برای پاسیو

نصب توری سرندی برای پاسیو در تهران و کرج

با توجه به معیارهای قیمت، دوام، کیفیت، و استفاده مورد نظر، انتخاب بهترین نوع توری برای نصب در پاسیو به عهده مشتری است. هریک از این گزینه‌ها ویژگی‌ها و مزایا و معایب خاص خود را دارند، بنابراین برای انتخاب مناسب‌ترین گزینه، مشتریان می‌بایست با توجه به نیازها و اولویت‌های خود تصمیم بگیرند. البته شما می‌توانید در این زمینه با کارشناسان آریا سازه در ارتباط باشید. مثلا در روند انتخاب می‌توانید به این نکته توجه کنید که توری فرنگی نسبت به توری مرغی دارای دوام و کیفیت بالاتری است، اما هزینه بیشتری دارد.

کدام توری مناسب بالکن است؟

نصب توری مرغی ، فرنگی ، حصاری پاسیو در تهران و کرج با کیفیت ها و مدل های مختلف توسط متخصصان آریا سازه انجام می‌شود. هنگامی که تصمیم به نصب توری برای بالکن یا تراس خود می‌گیرید، انتخاب مناسب‌ترین نوع توری می‌تواند به شما کمک کند تا از امنیت و زیبایی محیط خود لذت ببرید. برخی از انواع این توری‌ها عبارتند از:

نصب توری پلیسه بالکن

توری‌های پلیسه یا آکاردئونی با راحتی در باز و بسته شدن، به عنوان گزینه‌ای عالی برای درب بالکن معرفی می‌شوند. این توری‌ها دارای دوام و استحکام بالایی هستند و با توجه به قابلیت نصب آن‌ها به صورت دو طرفه، می‌توان آن‌ها را به دلخواه از راست به چپ یا از چپ به راست نصب کرد.

نصب توری ریلی برای بالکن

توری‌های ریلی نیز از جمله توری‌هایی هستند که مخصوصاً برای درب بالکن یا تراس‌هایی که رفت و آمد از آن‌ها زیاد است، توصیه می‌شوند. این توری‌ها دارای سیستم باز و بسته شدن آسانی هستند و حتی کودکان نیز می‌توانند آن‌ها را به راحتی باز کنند.

توری مگنتی انتخابی مناسب

توری‌های مگنتی جزو انتخاب‌های محبوب برای نصب در بالکن هستند. این توری‌ها با داشتن قفل‌های آهنربایی به سرعت پس از عبور ورودی از درب بالکن بسته می‌شوند و جلوی ورود حشرات به داخل محیط را می‌گیرند. نصب و استفاده از این توری‌ها بسیار آسان است و می‌توان آن‌ها را به مدتی از قاب جدا کرد و در صورت نیاز مجدداً از آن‌ها استفاده کرد.

با این‌ حال در روند نصب توری مرغی ، فرنگی ، حصاری پاسیو در تهران و کرج فارغ از این مدل‌ها باید اشاره کرد که برای بالکن، توری حصاری به دلیل استحکام بالا، مقاومت در برابر باد و هوای سخت، و ظاهر زیبا، از گزینه‌های مناسب برای نصب است. این نوع توری با ساختار مفتولی با فاصله بین آن‌ها کمتر، امکان تنظیم نور و هوا و همچنین قابلیت استفاده در محیط‌های صنعتی، مسکونی و تجاری را فراهم می‌کند.

کدام توری (مرغی ، فرنگی ، حصاری ) مقاومت بیشتری دارد ؟

در انتخاب توری برای استفاده در محیط‌های مختلف، معیارهای متعددی از جمله مقاومت، ظاهر و کاربرد مورد توجه قرار می‌گیرند. جهت نصب توری مرغی ، فرنگی ، حصاری پاسیو در تهران و کرج نیز باید بدانیم کدام مدل مقاومت بیشتری دارد؟ در این بخش به آن پاسخ می‌دهیم. توری مرغی و توری فرنگی از نظر ظاهری شباهت‌هایی دارند اما از نظر ضخامت مفتول و سایز چشمه‌ها تفاوت‌های زیادی دارند. توری فرنگی دارای ضخامت بیشتری از توری مرغی است که باعث می‌شود مقاومت بیشتری داشته باشد. به عبارت دیگر، توری فرنگی با وزن بیشتر و ضخامت مفتول بیشتر، در برابر ضربه‌ها و فشارهای خارجی مقاوم‌تر عمل می‌کند. توری حصاری، یک نوع حصار است که از تورهای فلزی با قطر کمتر و فاصله بین آن‌ها کمتر ساخته می‌شود. مفتول گالوانیزه گرم که در تولید توری حصاری استفاده می‌شود، دارای دوام بالایی در برابر شرایط آب و هوایی است و باعث می‌شود توری حصاری مقاومت بیشتری نسبت به دیگر نوع توری‌ها داشته باشد.

خدمات ما :  نصب توری بالکن تهران

اگر بخواهیم در نگاه مقایسه هر سه را بررسی کنیم، با توجه به ویژگی‌های مختلف مقاومتی، توری فرنگی از توری مرغی و توری حصاری مقاوم‌تر است. ضخامت بیشتر و وزن بالاتر توری فرنگی باعث می‌شود که در برابر ضربه‌ها و فشارهای خارجی، مقاومت بیشتری داشته باشد. از طرفی، توری حصاری با استفاده از مفتول گالوانیزه گرم، دارای دوام بالایی است که باعث می‌شود از نظر مقاومتی در برابر شرایط آب و هوایی، از سایر نوع توری‌ها برتری داشته باشد.

توری حصاری بهتر است یا فرنگی برای پاسیو

آیا می‌دانید که در روند نصب توری مرغی ، فرنگی ، حصاری پاسیو در تهران و کرج کدام مدل انتخاب بهتری است؟ در این بخش به آن پاسخ می‌دهیم. انتخاب بین توری حصاری و توری فرنگی برای پاسیو بستگی به نیازها و ترجیحات شما دارد. این دو نوع توری از لحاظ مقاومت و کاربری ویژگی‌های مختلفی دارند که می‌تواند در انتخاب نهایی تاثیرگذار باشد.

توری حصاری از چشمه‌های فلزی با قطر کمتر و فاصله بین آن‌ها کمتر ساخته می‌شود. این نوع توری به دلیل ظاهر زیبا، مقاومت بالا در برابر باد و هوای سخت، قابلیت تنظیم نور و هوا، و همچنین استفاده در محیط‌های مختلف مورد توجه است. از طرفی، توری فرنگی دارای ضخامت بیشتر و وزن سنگین‌تر است که باعث می‌شود در برابر ضربه‌ها و فشارهای خارجی مقاومت بیشتری داشته باشد.

اگر به دنبال یک ظاهر زیبا و قابلیت تنظیم نور و هوا هستید، توری حصاری ممکن است انتخاب مناسبی باشد. از سوی دیگر، اگر امنیت و مقاومت بالاتر برای پاسیو خود را اولویت می‌دهید، توری فرنگی ممکن است گزینه بهتری باشد. بهتر است با توجه به نیازها و شرایط خود تصمیم‌گیری کنید که کدام گزینه برای شما مناسب‌تر است.

توری حصار برای نصب توری حیاط خلوت

یکی از بخش‌های خانه خیاط خلوت است که می‌تواند در نوردهی به خانه و انجام امور روزمره بسیار مفید باشد. توری حصار در مدل ها، چشمه‌ها و کیفیت‌های مختلفی تولید می‌شود که می‌توان از آن علاوه بر حصار منزل، استفاده‌های دیگری هم کرد. توری حصار حیاط خلوت می‌تواند از مدل سرندی باشد که زیبایی بسیاری هم به منزل می‌دهد. نصب توری حصار در کل به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که یکی از آنها نصب به وسیله طناب یا راپل است. این مدل نسبت به روش‌های دیگر مثلا زدن داربست مقرون به صرفه تر است و همان کاربرد را هم ارایه می‌کند. برای این مدل نصب ابتدا باید توری‌ها کنار تم متصل شوند و سپس از بالا به بخش مورد نظر وصل می‌شوند. در ادامه به آهسته‌ی توری به بخش پایین تر کشیده می‌شود. برای نصب توری حصار بهترین کار کمک از متخصصان است.

نصب توری حصار پاسیو بدون داربست

توری حصار پاسیو، نوعی توری است که برای حصارکشی پاسیو استفاده می شود. این توری می تواند از جنس های مختلف، مانند فلزی، پلاستیکی، یا چوبی باشد. توری حصار پاسیو، علاوه بر ایجاد امنیت، می تواند به زیبایی پاسیو نیز کمک کند.نصب توری حصار پاسیو بدون داربست، روشی ساده و مقرون به صرفه است. در این روش، از طناب برای اتصال توری حصار به دیوار یا سقف پاسیو استفاده می شود.

انواع توری مرغی برای پوشاندن سقف پاسیو (بستن پاسیو با توری مرغی، نصب توری پلاستیکی) خیلی زیاد می باشد.

به عبارتی هرکدام از توری ها از قبیل: توری پلاستیکی، فلزی، حصار، فرنگی و فنس دارای انواع مختلف

در طول و عرض، وزن، چشمه ها، ضخامت و … هستند.

 

اجرای توری مرغی
اجرای توری مرغی
نصب توری پلاستیکی
نصب توری پلاستیکی

نصب توری مرغی در تمام نقاط تهران

حفاظت از ساختمان یا بخش‌هایی از آن در برخی مواقع نیاز اصلی خواهد بود. مثلا می‌توان نصب توری مرغی در تمام نقاط تهران را برای پاسیو، حیاط خلوت، تراس و غیره انجام داد که حفاظ مهمی خواهد بود. انواع مختلفی از توری مرغی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها، ویژگی‌های خاصی دارند. از جمله مواردی که می‌توانند تاثیر زیادی بر انتخاب توری داشته باشند می‌توان به وزن، زیبایی ظاهری، مقاومت و دوام، هزینه خرید، اندازه چشمه و غیره اشاره کرد. پس بر اساس نیاز خود در هر محله تهران که باشید، می‌توانید توری مرغی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نصب توری مرغی در شمال تهران

شمال شهر تهران بزرگ محله‌هایی مانند لویزان، قلهک، تجریش، جماران، دروس و غیره را در بر دارد. با توجه به جمعیت بالایی که در این محلات ساکن هستند، نیاز به خدمات روزبروز بیشتر از قبل می‌شود. از این رو اگر تمایل به نصب توری مرغی در تمام نقاط تهران و شمال آن دارید، می‌توانید با کارشناسان آریا سازه البرز در ارتباط باشید.

نصب توری مرغی در جنوب تهران

اگر در محله‌های جنوبی شهر تهران مانند جوادیه، شوش، راه آهن، مولوی، خراسان و غیره زندگی می‌کنید و برای حفاظت از پاسیو، بالکن و غیره نیاز به نصب توری مرغی دارید، از خدمات آریا سازه می‌توانید بهترین بهره را ببرید.

نصب توری مرغی در شرق تهران

آریا سازه برای ارائه بهتر خدمات خود، فعالیت‌های نصب توری را در شرق تهران نیز گسترده کرده است. از این رو اگر در هفت حوض، نارمک، تهرانپارس، مجیدیه، گلبرگ و غیره زندگی می‌کنید استفاده از این خدمات برای شما راحت تر خواهد بود.

نصب توری مرغی در غرب تهران

محله‌های غرب تهران شامل جنت آباد، ستارخان، اکباتان، پونک، جیحون و غیره است که می‌توان بر اساس نیاز از خدمات نصب توری مرغی در تمام نقاط تهران در این مناطق استفاده کرد.

خدمات دیگر : پوشاندن درز انقطاع ساختمان

نصب توری مرغی در تمام نقاط کرج

نصب توری مرغی در تمام نقاط کرج

همانطور که اشاره کردیم توری مرغی یکی از بهترین گزینه‌ها برای حفاظت از نورگیر بالکن پاسیو و غیره در ساختمان می‌باشد با این حال جهت انجام این کار باید مراحل اجرای نصب و هزینه‌های مربوط به آن را به خوبی بدانید. علاوه بر آن امکان اجرا در تمام محلات کرج نیز اهمیت دارد. شهرداری کرج ده منطقه اساسی دارد که با تومه به جمعیت بالا، دسترسی هر محله به امکانات اصلی سخت می‌باشد. اما اگر شما نیاز به نصب توری مرغی در تمام نقاط تهران و کرج دارید و در محلاتی مانند عظیمیه، میدان هفت تیر، سهرابیه، فاز سوم مهرشهر، کوی مهر، کمالشهر و غیره زندگی می‌کنید می‌توانید از خدمات آریا سازه البزر استفاده کنید.

خدمات ما :  نصب توری مرغی پاسیو در شهریار ، اندیشه ، شهرقدس ، ملارد

نصب توری مرغی در عظیمیه کرج

نصب توری مرغی در عظیمیه کرج با طناب و بدون داربست انجام می‌شود که مزایای بسیار زیادی دارد.‌ متخصصان و کارشناسان ما از این روش ایمن و با اطلاع از استاندارها و دانش کافی برای نصب توری نورگیر، پاسیو و غیره اقدام می‌کنند.

نصب توری مرغی در حصارک کرج

توری‌های مرغی انواع مختلفی دارند که می‌توانیم از این میان به فنس‌ها، جنس‌های گالوانیزه، مدل پلاستیکی و … اشاره کنیم. شما بر اساس محل نصب و نیاز خود و با مشورت از کارشناسان ماهر می‌توانید توری مرغی از جنس درستی را انتخاب کنید.‌ چرا که هدف نگهداری و حفاظت از محلی در خانه یا ساختمان می‌باشد.

نصب توری مرغی در تمام نقاط کرج
نصب توری مرغی در تمام نقاط کرج

انواع توری مرغی برای نصب و اجرا

 • اجرا و نصب توری پلاستیکی برای پوشش پاسیو:
 1. از جمله مزایای این توری این است که برای اجرا بسیار راحت می باشد زیرا دارای وزن کمی می باشد و همچنین ارزان تر از سایر توری ها می باشد.
 2. از معایب بسیار مهم این توری آن است که عمر کمی دارد زیرا در برابر آفتاب از بین می رود.
 • اجرا و نصب توری حیاط خلوت با توری حصار:
 1. از مزایای این توری می توان به ضخامت زیاد و در نتیجه زیبایی آن اشاره کرد و اینکه دارای عمر زیادی نسبت به توری های دیگر خواهد داشت.
 2. از معایب ان می توان به وزن زیاد برای اجرا و هزینه ای بیشتر اشاره کرد.
 • توری فرنگی:
 1. این توری دارای مزایایی از قبیل: قیمت مناسب، اجرای آسان و عمر زیاد هستند.
 2. از جمله معایب آن از نظر ما این است که ایرادی آنچنانی ندارد.توری فلزی و فنسی:

مزایای این توری ها شامل موارد زیر است.

 1. زیبایی و دوام دارد.
 2. محافظت از دید افراد در ساختمان هایی که به حیاط خلوت شما زاویه دید دارند.

از جمله معایب هم می توان به موارد زیر نگاهی انداخت:

 1. هزینه این نوع توری ها چند برابر سایر توری هاست.
 2. وزن بسیار زیاد برای اجرای دارد.
 3. قبل از اجرا نیاز به شاسی کشی دارد و در نتیجه باعث افزایش زمان نصب می شود.
قیمت نصب توری مرغی
قیمت نصب توری مرغی

قیمت نصب توری مرغی پاسیو یا حیاط خلوت چقدر است؟

در این قسمت به سه عامل تاثیر گذار بر قیمت نصب توری مرغی پاسیو می پردازیم.

 • اولین عاملی که در قیمت گذاری موثر هست ابعاد پاسیو شما می باشد که به این معنی است که عرض دهانه پاسیو چقدر است و همچنین ارتفاع ساختمان

چقدر می باشد.

 • دومین عامل انتخاب نوع توری می باشد.به عنوان مثال توری حصار قیمت گرانتری نسبت به توری فرنگی دارد

ولی در عوض زیبایی و دوام بسیار بسیار بالاتری دارد.

 • نکته سوم هم اگر شما نیاز به شاسی کشی داشته باشی هزینه بیشتری پرداخت می کنید.

همچنین در صورتی که عرض و ارتفاع ساختمان خود را بدانید قیمت نصب توری مرغی به صورت تلفنی به شما اعلام میشود

و همچنین در صورتی که نیاز به بازدید داشته باشید تیم آریا سازه ارتفاع البرز برای بازدید خواهد امد.

هزینه نصب توری مرغی

بستگی به اندازه و مشخصات توری مرغی دارد. هزینه نصب توری مرغی شامل هزینه خرید توری، هزینه نصب و هزینه لوازم و ملزومات نصب مانند پیچ و مهره و ابزار آلات است. برای دقیق‌تر بودن هزینه، بهتر است با تامین کنندگان مختلف توری مرغی تماس گرفته شود. برای دریافت اطلاعات کامل درباره هزینه نصب توری مرغی در هر متر کافیست با شماره 09123683825 تماس بگیرید تا کارشناس این امر تمام اطلاعات از خرید و نصب و مدت زمان نصب را به شما ارائه بدهد.

نصب سقف توری حیاط خلوت تهران و کرج

نصب سقف توری حیاط خلوت، یک راه ساده و مقرون به صرفه برای محافظت از حیاط خلوت در برابر نور خورشید، باران، و حشرات است. برای نصب سقف توری حیاط خلوت، به ابزار و مواد زیر نیاز دارید:

توری: توری مورد استفاده برای نصب سقف حیاط خلوت، باید از مواد مقاوم در برابر نور خورشید و شرایط آب و هوایی ساخته شده باشد.
سیم مهار: سیم مهار برای اتصال توری به دیوارها یا سقف ساختمان استفاده می شود.
پیچ و رولپلاک: پیچ و رولپلاک برای اتصال سیم مهار به دیوارها یا سقف ساختمان استفاده می شود.
ابزارهای لازم: برای نصب سقف توری حیاط خلوت، به ابزارهایی مانند اره، پیچ گوشتی، و دریل نیاز دارید.

مراحل نصب سقف توری حیاط خلوت به شرح زیر است:

اندازه گیری: ابتدا باید اندازه دقیق سقف حیاط خلوت خود را اندازه بگیرید.
برش توری: با استفاده از اره، توری را به اندازه ای که اندازه گیری کرده اید، برش دهید.
نصب سیم مهار: سیم مهار را به دیوارهای یا سقف ساختمان وصل کنید.
وصل کردن توری به سیم مهار: توری را به سیم مهار وصل کنید.

در ادامه، به توضیح هر یک از مراحل نصب سقف توری حیاط خلوت می پردازیم:

اندازه گیری

برای اندازه گیری سقف حیاط خلوت، ابتدا باید اندازه عرض و طول سقف را اندازه بگیرید. سپس، باید اندازه ارتفاع سقف را از دیوار یا سقف ساختمان اندازه بگیرید.

برش توری

با استفاده از اره، توری را به اندازه ای که اندازه گیری کرده اید، برش دهید. توجه داشته باشید که باید مقداری اضافی برای چین خوردگی توری در نظر بگیرید.

نصب سیم مهار

سیم مهار را با استفاده از پیچ و رولپلاک به دیوارهای یا سقف ساختمان وصل کنید. سیم مهار باید در فاصله مساوی از لبه های سقف نصب شود.

وصل کردن توری به سیم مهار

توری را به سیم مهار وصل کنید. برای این کار، می توانید از پیچ و رولپلاک، یا سیم جوش استفاده کنید.

پس از اتمام مراحل نصب سقف توری حیاط خلوت، می توانید از حیاط خلوت خود در برابر نور خورشید، باران، و حشرات محافظت کنید.

نکات مهم برای نصب سقف توری حیاط خلوت

از توری با کیفیت و مقاوم استفاده کنید. توری باید از مواد مقاوم در برابر نور خورشید و شرایط آب و هوایی ساخته شده باشد تا در طول زمان دچار پوسیدگی یا پارگی نشود.
اندازه توری را به درستی اندازه بگیرید. توری باید به اندازه ای باشد که تمام سطح سقف حیاط خلوت را پوشش دهد.
سیم مهار را در فاصله مساوی از لبه های سقف نصب کنید. این کار باعث می شود که توری به طور یکنواخت روی سقف قرار بگیرد.
توری را به سیم مهار محکم وصل کنید. این کار باعث می شود که توری در برابر باد و باران مقاوم باشد.

نحوه اجرای توری مرغی پاسیو برای پوشش چگونه است؟

به طور کلی برای نصب توری مرغی و مقاوم سازی آن از پیچ فولادی به همراه رولپلاک مخصوص آن به اضافه ی واشر استفاده می کنیم.

اگر پاسیو فاقد سقف یا لبه ای برای نگهداشتن توری باشد باید کمی شاسی کشی انجام شود.

همچنین در صورتی که نیاز به پوشش سقف پاسیو باشد حتما باید شاسی کشی انجام شود.

آیا نیروهای شرکت برای اجرای توری مرغی با طناب و سایر خدمات دارای بیمه نامه می باشند؟

از پر تکرارترین سوالات شما هموطنان عزیز در کلیه خدمات ما که با طناب اجرا می شود موضوع بیمه نامه می باشد.

درباره این موضوع باید بگوییم که تمامی نیروهای شرکت دارای بیمه نامه مسئولیت شرکت بیمه ایران می باشند.

زمانی که شما تماس میگیرید می توانید از ما درخواست بیمه نامه کنید و ما عکس آن را برای شما ارسال خواهیم کرد

و شما می توانید استعلام بگیرید..

 

آریا سازه ارتفاع البرز یشرو در خدمات کار در ارتفاع با طناب

‫5/5 ‏‫(4 نظر)‬

45 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ناشناس
  1399-02-18 11:06

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

  پاسخ
 • غلامرضا امین فر
  1399-02-29 15:55

  سلام به منظور جلوگیری از ورود پرنده ها به نورگیر ساختمان نیاز به یک نصاب ماهر داریم لطفاً اگر شما توان انجام این کار را دارید با اینجانب تماس بگیرید شماره تمای 09121301787

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1399-02-29 18:58

   سلام و خسته نباشید.بله در خدمت هستیم. شمارتون رو دادم در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.با تشکر از پیام شما.

   پاسخ
   • اسدپور
    1400-02-17 13:20

    سلام.باتشکر از گروه آریاسازه و آقای احمد وند بابت نصب توری حیاط خلوت .ممنون از شما.

    پاسخ
    • صادق احمدوند
     1400-02-17 16:58

     منون از شما خانوم اسدپور.انجام وظیفه است.شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • غلامرضا امین فر
  1399-02-31 14:24

  سلام امین فر هستم ما منتظر تماس شما هستیم.

  پاسخ
 • فاطمه نوری
  1399-04-16 11:42

  سلام ما هم برای جلوگیری از ورود پرندگان به بالکن خانه تیاز به نصب توری داریم اگه بفرمائید به چه شماره ای زنگ بزنیم

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1399-04-16 12:46

   سلام و وقت بخیر.برای نصب توری با این شماره تماس بگیرید.
   09123670211

   پاسخ
   • امیر غلامی
    1400-02-24 20:23

    سلام خدمت اقای احمدوند واقعا مهارت وتجربه شما نشون داد که خیلی کارا به خوبی انجام بشه
    بازم از شما کمال تشکر دارم

    پاسخ
 • بابایی
  1399-05-10 12:58

  سلام وقتتون به خیر
  ما هم برای جلوکیری از ورود پرنده ها نیازمند نصب توری هستیم لطفا با شماره ای که براتون میذارم تماس بگیرید خیلی فوریه لطفا تماس بگیرید
  ۰۹۱۲۳۸۶۰۰۱۸

  من بابایی هستم

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1399-05-10 13:01

   سلام و درود.الان هماهنگ میکنم با شما تماس بگیرند.با تشکر از پیام شما

   پاسخ
   • اسدپور
    1400-02-17 13:26

    سلام.باتشکر از گروه آریاسازه و آقای احمد وند بابت نصب توری حیاط خلوت .ممنون از شما.

    پاسخ
   • نوری
    1401-01-23 09:40

    لطفا جهت بستن پاسیو و جلوگیری از ورود پرندگان هر چه سریع با من تماس بگیرید۹۱۲۳۵۷۱۵۹۰

    پاسخ
 • محمد
  1399-05-22 10:41

  سلام چند بار تماس گرفتم پاسخگو نبودید شماره دیگه هم هست

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1399-05-22 12:38

   سلام.عذر خواهی میکنم بابت پاسخگو نبودن.در صورتی که تماس گرفته باشید و پاسخگو نبوده باشند با شما تماس خواهند گرفت.اگر تماس گرفته نشد با این شماره تماس بگیرید.
   09363142148 احمدوند

   پاسخ
 • س.جوزدانی
  1399-08-02 13:07

  نصب توری مرغی برای ایوان منزل همراه با نصاب و توری و هرچه نیاز هست نیازمندیم

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1399-08-16 16:51

   سلام با این شماره تماس بگیرید.بابت دیر کرد عذر خواهی می کنم.
   09123670211

   پاسخ
 • جعفري
  1399-10-04 19:26

  سلام
  می خواستم در مورد بازدید و نصب توری برای حیاط خلوت باهاتون هماهنگ کنم

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1399-10-05 13:42

   سلام و درود.لطفا با این شماره تماس بگیرید
   09123670211
   یا
   09123683825
   با تشکر

   پاسخ
 • عبدالرضا
  1400-02-12 17:04

  سلام من با این شرکت هماهنگ کردم و توری فرنگی برای نورگیر ساختمان نصب کردم بسیار عالی کار کردند ممنون از زحماتشان و خدا وقوت

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1400-02-12 17:10

   سلام و درود.سپاس از لطفی که شما نسبت به شرکت آریا سازه ارتفاع البرز دارید.شاد و پیروز باشید.خدانگهدار

   پاسخ
 • شاهين نعمتى
  1400-02-14 13:35

  با سلام اقاى احممد وند باتشکر از نصب فنس بسیار عالى وخوب انجام دادید با تشکر

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1400-02-14 14:09

   سلام و درود به آقای نعمتی عزیز.سپاس از لطفی که شما نسبت به شرکت آریا سازه ارتفاع البرز و آقای احمدوند دارید.شاد و پیروز باشید.خدانگهدار

   پاسخ
 • مسعود باقری صالح
  1400-02-17 15:53

  باتشکر از آقای حسین احمدوند بابت نصب توری که مزاحمت پرندگان را از بین برد و کارشون خیلی عالیه.

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1400-02-17 16:57

   سلام و درود آقای باقری صالح عزیز.انجام وظیفه اس.با تشکر از پیغام شما.

   پاسخ
 • محسن بهلولی
  1400-02-19 21:22

  واقعا راضی بودیم حرفه ای ، کار بلد و خوش قول
  عالی بود

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1400-02-20 11:31

   ممنون از شما آقای بهلولی که اجرای توری مرغی خود را به شرکت آریا سازه ارتفاع البرز و آقای احمدوند سپردید.شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
 • اميرغلامي
  1400-02-24 20:26

  باسلام
  ممنون از جناب اقای احمدوند
  واقعا مهارت وتجربه شما نشون داد که چقد آسایش ‌آرامش ونظافت به منزل ما برگشت

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1400-02-26 12:34

   سلام و عرض ادب آقای غلامی عزیز.ما هم از اینکه توانستیم در نصب توری رضایت شما را به ارمغان بیاوریم بسیار خرسندیم.شاد و پیروز باشید

   پاسخ
 • دانایی
  1400-02-25 15:28

  سلام
  پوشاندن نورگیر شمالی ساختمان نوساز شش طبقه

  با توری(مرغی یا فنس سبک)
  تلفن من ۰۹۱۲۳۵۸۲۱۸۸

  پاسخ
 • پیام
  1400-03-11 15:26

  سلام با سپاس از اتیم فوق العاده آریا سازه
  ابن تیم عالی اجرای بی نظیر و بدون نقص داشتن و من ازشون واقعا راضی هستم و از آقای احمد وند عزیز خیلی خیلی تشکر میکنم برای اجرای بی نظیرشون‌‌

  پاسخ
 • هادی کارشناس
  1400-05-02 00:22

  با سلام

  احتراما نیاز به نصب توری برلی جلوگیری از ورود پرنده به حیاط خلوت داریم
  لطفا با شماره من تماس بگیرید : ۰۹۱۳۲۳۱۹۰۷۳

  پاسخ
 • شکوهی
  1400-06-12 12:34

  با سلام، بالکن منزل دارای پنجره با ابعاد 106*141 نیاز دارم به شکل زیبایی بیسته بشه. چون گربه دارم و میترسم از طبقه 4 بیفته پایین. چه نوع توری پیشنهاد میدید برای نصب و هزینه تمام شدش چقدر میشه؟ با تشکر.

  پاسخ
 • سعیدی
  1401-03-11 00:33

  من قبل از تماس کامنت ها رو خوندم و دیدم که همه راضی هستند.تماس گرفتم و ممنون از تیم اریا سازه ارتفاع البرز و اقای احمدوند که بسیار کار درست و با اخلاق هستند.نصب توری مرغی پاسیو ما با بهترین کیفیت اجرا شد.مچکریم از شما.

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1401-04-24 00:12

   از شما سپاسگزاریم.امیدوارم که از نصب توری مرغی پاسیو خود که توسط شرکت اریا سازه ارتفاع البرز اجرا شده راضی بمانید.

   پاسخ
 • محمد پرویز
  1401-03-13 03:58

  سلام و ممنونم از شرکت اریا سازه و اقای احمدوند بابت نصب توری مرغی با توری حصاری.بسیار زیبا و دلنشین

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1401-04-24 00:10

   خواهش میکنم.تخصص شرکت آریا سازه ارتفاع البرز نصب توری مرغی پاسیو می باشد.

   پاسخ
 • آزوند
  1401-03-23 04:41

  با تشکر از اقای احمدوند که هم پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ما رو با کیفیت انجام داد و هم نصب توری مرغی پاسیو.خدا قوت و ممنونیم از شما

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1401-04-24 00:05

   خواهش میکنم.پیچ و رولپلاک نما و نصب توری مرغی تخصص ماست.

   پاسخ
 • دارا کلهر
  1401-04-24 22:39

  درود بر شما جناب احمدوند.دارا کلهر هستم از سعادت اباد.خواستم برای نصب توری مرغی پاسیو از شما و برادران خوبتون تشکر کنم.ممنون از شرکت اریا سازه ارتفاع البرز

  پاسخ
 • نیلوفر سلامی
  1401-04-25 14:45

  سلام.با تشکر از شرکت آریا سازه برای نصب توری مرغی ساختمان ما

  پاسخ
 • علی میرزاده
  1401-05-02 03:37

  تشکر از شرکت آریا سازه و اقای احمدوند بابت نصب توری مرغی پاسیو ساختمان ما.

  پاسخ
 • بدری
  1401-06-06 12:43

  سلام
  برای روشنائی یک ساختمان 7 طبقه اداری با دهانه حدود یک و نیم متر نیاز به نصب توری مرغی داریم که مخصوصاً از ورود پرنده ها جلوگیری کند.

  آدرس ما زیر پل کریمخان – کوچه آذر فر (چوبینی سابق) پلاک 6 است.

  لطفاً برای بازدید و اعلام قیمت و شرایط و زمان نصب با تلفن این جانب به شرح زیر تماس بگیرید:

  0930-8367807

  88311219 و 88490103 و 88490104

  پاسخ
  • صادق احمدوند
   1401-06-06 13:56

   درود بر شما.تا چند ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت.با تشکر از پیام شما

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مشاوره رایگان