پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد

یکی از ویژگی های یک ساختمان، داشتن نمای زیبا است. زیبایی نما جلوه بسیار عالی به ساختمان می دهد. گاهی نما ممکن است در اثر شرایط محیطی آب و هوا، دچار ریزش شود. حال این سوال به وجود می آید که چگونه از ریزش سنگ نمای ساختمان جلوگیری کنیم؟برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان می توانید از خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد بهره مند شوید. در ادامه این مقاله به انواع خدمات پیچ رولپلاک نما در مناطق آبیک و هشتگرد می پردازیم.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد چگونه انجام می شود؟

در آبیک و هشتگرد خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای محکم سازی ساختمان ها انجام می شود. نمای ساختمان در اثر تغییرات آب و هوایی سست می شود، به همین دلیل سنگ ها سقوط می کنند. برای جلو گیری از آن باید از پیچ رولپلاک نمای ساختمان در کرج استفاده کرد. این پیچ و رولپلاک ها طی مراحل نصب می شوند و نصب آن نیازمند متخصصان ماهر است. زیرا این خدمات در ارتفاع انجام می شود و عدم رعایت ایمنی باعث به وجود آمدن برخی از مشکلات جانی می شود. متخصصان آریا سازه نصب پیچ و رولپلاک در آبیک و هشتگرد، آماده ارائه خدمات حتی در روز های تعطیل نیز می باشند. با خیال راحت می توانید خدمات ساختمانی خود را به آن ها بسپارید.

خدمات ما :  پیچ و رولپلاک نما در کرج | پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

مقاوم سازی سنگ نما با طناب راپل در آبیک و هشتگرد

امروزه خدمات پیچ رولپلاک سنگ نما بسیار کم هزینه شده است. دلیل این موضوع نیز استفاده از طناب راپل است. طناب راپل کمک می کند تا دیگر برای نصب پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد نیاز به داربست، جرثقیل و کلایمر نباشد. پس بنابراین بهتر است در صورت بروز هر گونه مشکل در نمای ساختمان، سریعا برای محکم سازی آن اقدام کنید. پیچ رولپلاک نما با طح نصب طناب راپل در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود و هزینه کمی را در بر می گیرد. با این کار می توانید از بروز هر گونه مشکل در ساختمان جلوگیری کنید. همچنین خطرات جانی را به حداقل برسانید.

مراحل انجام پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد

برای انجام پیچ و رولپلاک باید مراحلی را طی کرد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

  • بررسی تمامی سنگ نمای ساختمان
  • پیچ و رولپلاک نما
  • در صورتی که سنگی ریزش کرده باشد، باید سنگ را خریداری کرده و آن را تعویض نمود
  • بند کشی سنگ تعویض شده
  • سپس روی پیچ رولپلاک ها را بتونه می کنند
  • بتانه باید هم رنگ باشد و از طریق سیمان و چسب پودر رنگی آن را درست کرد
  • در نهایت باید کار از نظر مالک ساختمان تایید شود
  • در صورت هر گونه مشکل شرکت لکه گیری انجام می دهد

 پیچ کردن سنگ نما با پیچ رولپلاک

بعد از گذشت زمان، بند کشی پشت نما از بین می رود. در این مرحله لازم است تا فرایند مقاوم سازی سنگ نما با پیچ رولپلاک انجام شود. با شل شدن سنگ نما می فهمیم که سنگ نما دچار سستی شده است. گاهی نیز با ترک های ایجاد شده روی سنگ ها، متوجه می شویم که امکان سقوط سنگ ها وجود دارد. این موضوع خطرات زیادی را به همراه دارد. پس مهم است که مقاوم سازی سنگ نما مورد اهمیت ویژه ای قرار بگیرد. در صورتی که این مراحل را انجام ندهید، امکان بروز هرگونه آسیب به ساختمان فراهم می شود. زیرا در صورت سستی سنگ ها به راحتی رطوبت به داخل ساختمان نفوذ می کند. همین موضوع نیز سبب قرار گرفتن ساختمان در شرایط جوی می شود.

خدمات ما :  پیچ و رولپلاک نما در تهران - قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران

مزایای پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد چیست؟

پیچ رولپلاک ها بسته به نوع سنگ نما، می توانند آن ها مقاوم سازی کنند. با استفاده از آن دیگر نیازی به استفاده از چسب و سیمان نیست. یکی از مهم ترین مزیت های آن نسبت به چسب و سیمان، کم هزینه بودن آن است. در استفاده از این روش حدودا نصف هزینه روش های دیگر را پرداخت می کنید. یکی دیگر از مزایای بسیار مهم آن، همیشگی بودن است. یعنی لازم نیست هر چند وقت یک بار آن را انجام دهید. این روش مقاوم سازی بسیار ایمن است و خطرات بسیار کمی را به همراه دارد. این روش به گونه ای است که همیشه نمای ساختمان محکم در جای خودش قرار دارد و هیچ گاه شل نمی شود. این موضوع باعث می شود سنگ نما در جای خود ثابت بماند و زیبایی ساختمان را حفظ کند.

انواع روش های اجرای پیچ رولپلاک نمای ساختمان

اجرای پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد به دو روش انجام می شود. در روش اول با استفاده از داربست این کار را انجام می دهند و در روش دوم نیز با استفاده از طناب راپل انجام می شود. در روش اول باید هزینه های زیادی را پرداخت کرد. همچنین استفاده از داربست فضای زیادی را اشغال می کند و برای همسایگان ایجاد مزاحمت می کند. این روش امکان بروز خطرات زیادی را نیز دارد. اما استفاده از طناب راپل بسیار کم هزینه تر است. حتی از ایمنی بالایی برخوردار می باشد. این روش به گونه ای است که هیچ مزاحمتی برای همسایگان ایجاد نمی کند. همچنین در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. البته باید بدانید که اجرای این کار نیازمند افراد ماهر و متخصص است.

خدمات ما :  پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهریار ، شهرقدس ، ملارد

پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد

در چه مواقعی نمی توان از پیچ رولپلاک نما استفاده کرد؟

استفاده از پیچ رولپلاک نیز مانند هر کار دیگری دارای معایبی می باشد. از این روش برای برخی از سنگ نما ها نمی توان استفاده کرد. پیچ رولپلاک را نمی توان برای نما هایی که از سیمان، کاشی و سنگ گرانیت است، استفاده کرد.

در نهایت

پیچ رولپلاک نمای ساختمان در آبیک و هشتگرد برای محکم سازی نما ساختمان بسیار مهم است. زیرا با این کار دیکر از امنیت و زیبایی نمای ساختمان خود اطمینان حاصل می کنید.

‫5/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مشاوره رایگان