محکم سازی سنگ نما در تهران

تنها راهکار جلوگیری از ریزش نمای ساختمان، استفاده از پیچ رولپلاک تهران است. با گذشت زمان به دلیل شرایط آب و هوایی و فرسایش سنگ ها، نمای ساختمان دچار ریزش می شود. در این حالت ریزش نما ممکن است باعث خسارت های جانی و مالی شود.به همین دلیل برای استحکام و عدم ریزش سنگ نما، بهتر است با استفاده از محکم سازی سنگ نما با پیچ رولپلاک اقدام نمایید. شرکت های زیادی در زمینه محکم سازی سنگ نمای ساختمان فعالیت می کنند، این امر باعث شده تا انتخاب این شرکت ها دشوار شود. یکی از مهم ترین نکات در هنگام انتخاب آن ها بررسی اقداماتی است که انجام می دهند. شرکت آریا سازه ارتفاع البرز یکی از شرکت های ارائه انواع خدمات ساختمانی است، می توانید با اعتماد کامل کار های خود را به این تیم مجرب بسپارید.

ضرورت محکم کردن سنگ نما

محکم کردن سنگ نما با پیچ رولپلاک نما ساختمان تهران یک امر مهم و ضروری به شمار می رود. چرا که به مرور زمان نمای ساختمان فرسوده شده و دچار ریزش می شود. دلایل زیادی برای محکم کردن سنگ نما وجود دارد به برخی از آن ها می پردازیم:

ملات سیمانی

یکی از مهم ترین دلایلی که نمای ساختمان نیاز به محکم کردن با پیچ رولپلاک نما دارد، استفاده ازملات نا مناسب می باشد. ملات هایی که برای چسباندن نما استفاده می شوند، تنها در شرایطی از خود مقاومت نشان می دهند که نیرو به آن ها وارد شده باشد. ساختمان ها به غیر از تنش های فشاری تحت تنش های کششی نیز قرار می گیرند. ملات های سیمانی و بتن ها مقاومتی در برابر نش های کششی از خود نشان نمی دهند و نمی تواند باعث جلوگیری از ریزش سنگ نما شوند. بروز تنش های کششی پس از مدتی باعث جدا شدن نما از ساختمان می شود. عوامل ایجاد تنش کششی رطوبت آب باران و وزن و باد طوفان می باشد.

خدمات ما :  پیچ و رولپلاک نما در تهران | پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران

نشست زمین

دیگر دلیل نیاز محکم کردن سنگ نما با پیچ رلپلاک تهران نشست زمین می باشد. یکی از مشکلاتی که امروزه همه با آن سر و کار داریم، کمبود آب است. بارش کم باران باعث شده تا منابع آب زیر زمینی کاهش پیدا کند، این امر موجب شده تا سطح شهر ها نشست پیدا کرده و تنش هایی را در سطح شهر ها به وجود آورد. تنش هایی که بر اثر نشست زمین اتفاق می افتد، موجب ریزش نما در ساختمان می شود.

مقاومت نمای ساختمان

از مانی که ترکم سازه های شهری زیاد شد، خانه هایی که در کنار خیابان ها یا پیاده رو ها قرار گرفتن بسیار مهم شد که از نظر استحکام نما برخوردار باشند. دلیل این موضوع نیز خطراتی است که در اثر ریزش سنگ نمای ساختمان خسارت های جبران ناپذیری از خود جای می گذارد. پس می توان گفت داشتن یک نمای خوب و محکم بسیار اهمیت دارد. نمای خوب نمایی است که با استفاده از پیچ رولپلاک نما در کرج و تهران ، محکم سازی شده باشد و امنیت عابرین و ساکنین را تهدید نکند.

محکم سازی سنگ نما در تهران
محکم سازی سنگ نما در تهران

مقاومت سنگ نما چگونه است ؟

برای داشتن یک سنگ نمای مستحکم، انتخاب سنگ بسیار اهمیت دارد. ویژگی یک سنگ نمای محکم باید به گونه ای باشد که استحکام  ماندگاری داشته باشد، مقاومت داشته باشد و در برابر عوامل طبیعی از خودت مقاومت نشان دهد. یکی از عواملی که موجب استحکام سنگ نما می شود، اجرای نمای سنگی است. در این مرحله باید از ملات مناسب برای چسباندن سنگ ها استفاده کرد. اسکوپ سنگ نما نیز دارای اهمیت بسیاری می باشد. اسکوپ باید به گونه ای باشد که کاملا ضد زنگ باشد و بتوان از آن در دراز مدت استفاده کرد. در صورتی که این موارد رعایت نشود دچار ریزش سنگ ها می شود، پس لازم است برای جلو گیری ریزش سنگ نما از پیچ رولپلاک نما درتهران استفاده نمود.

خدمات ما :  پیچ و رولپلاک نما ساختمان اکباتان یافت آباد

چند راه برای مقاوم سازی سنگ نما

با استفاده از محکم سازی با پیچ رولپلاک نما در تهران و چسبی دیگر نیاز به پرداخل هزینه های بسیار زیاد نیست. زیرا در این روش نیازی به پرداخت هزینه برای داربست نمی باشد. در این روش با استفاده از طناب راپل کار ها را در سریع ترین زمان و بدون هیچ ایجاد مزاحمتی انجام می دهند. برای محکم سازی با پیچ رولپلاک نما در تهران ، باید در نظر داشته باشید که انتخاب پیچ های گالوانیزه بسیار اهمیت دارد. این نوع پیچ در برابر رطوبت از خود مقاومت نشان می دهد و دیگر زنگ نمی زند. اگر پیچ ها زنگ بزنند حدود 70 درصد کارایی خود را از دست می دهند.

سایر خدمات : آب بندی نمای ساختمان بدون داربست در تهران و کرج

چگونه سنگ نما را محکم کنیم؟

عمدتا دو روش مهم برای محکم سازی سنگ نما وجود دارد:

  • داربست: یکی از روش های رایج برای محکم سازی سنگ نما، روش داربست است. در این روش با استفاده از احداث داربست جلوی ساختمان، شروع به اجرای محکم سازی ساختمان می کنند. اما این روش دارای معایبی می باشد. برای مثال می توان گفت که نمی شود داربست را در مناطق شلوغ احداث کرد و یا اینکه پیچ رولپلاک در تهران با روش داربست بسیار زمان بر است. این روش هزینه بسیاری نیز دارد.
  • طناب راپل: دیگر رو رایج و پر طرفدار محکم سازی سنگ نما، استفاده از روش طناب راپل می باشد. این روش به گونه ای است که متخصصین با استفاده از طناب از پشت بام آویزان می شوند و با رعایت نکات ایمنی به راحتی نما را پیچ رولپلاک می کنند. این روش هزینه پایینی دارد و نسبت به روش های دیگر زمان کمتری را برای اتمام کار آن نیاز است.
خدمات ما :  کار در ارتفاع تهران بدون داربست
محکم سازی سنگ نما در تهران
محکم سازی سنگ نما در تهران

در نهایت

برای ایمنی عابرین در کوچه و خیابان ها محکم کردن سنگ نما با روش پیچ رولپلاک نما در تهران ضروری است. همچنین محکم سازی سنگ نما عمر و ماندگاری نما را افزایش می دهد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مشاوره رایگان